Bramy garażowe i automatyka

Automatyka do bramy garażowej jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników! Dzięki zautomatyzowanym siłownikom, jesteśmy w stanie otwierać każdą bramę bez konieczności wysiadania z auta. Automatyka do bram garażowych zaoszczędzi nasz czas oraz jest bardzo bezpieczna dla każdego użytkownika. Od lat współpracujemy z wiodącymi markami na rynku automatyki do bram, m.in. z firmami Nice, Somfy, Mhouse, Came, czy Otio. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą z autoryzowanej sieci sprzedaży przez co do każdego zestawu napędu do bramy garażowej dołączona jest oryginalna karta gwarancyjna. Sami zajmujemy się montażem bram i pełnej automatyki oraz serwisowaniem tego typu rozwiązań – montażem bram garażowych, a także automatyki. Możliwe jest zamontowanie trzech rodzajów bram: z przetłoczeniami wąskimi, z przetłoczeniami szerokimi, a także bez przetłoczeń.

Przetłoczenia wąskie – Classic

To wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie. Idealnie komponuje się zarówno z nowoczesną jak i klasyczną architekturą domu.

Nowoczesne, funkcjonalne i eleganckie bramy dostępne w trzech wariantach wzorniczych, dopasowane do potrzeb i upodobań użytkowników. Możliwość sterowania automatycznego i ręcznego. Szeroka gama wymiarów oraz bogata paleta kolorów pozwolą na wybór najlepszego rozwiązania.

Przetłoczenia szerokie – Premium

To połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, zwłaszcza w okleinach drewnopodobych, do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna. To rozwiązanie idealnie koponujące się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze.

Bez przetłoczeń – Design

Gładka powierzchnia bez przetłoczeń poziomych zachwyca prostotą formy i elegancją, idealnie wygląda w nowoczesnych budynkach.

Efektowna brama segmentowa bez przetłoczeń, o gładkiej powierzchni typu Silk. Wykonana z segmentów z blachy stalowej o grubości 0,5mm, ocynkowanej i powlekanej poliestrem. Bezpieczna konstrukcja o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie.

SZYBKI KONTAKT
tel. +48 606 770 805

zkorzenecki@serwis-automatyki.com

ZAPEWNIAMY MONTAŻ BRAM GARAŻOWYCH ORAZ AUTOMATYKI, SERWIS, NAPRAWY GWARANCYJNE I POGWARANCYJNE A TAKŻE BIEŻĄCĄ KONSERWACJĘ.